Zgłoś się!

65191 Wiesbaden: oferta pracy do samotnej seniorki - poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka, zlecenie od zaraz

1800 euro netto/m-c
Nr: 2736

Wyjazd: 16/09/2023

Miejscowość:

Długość kontraktu: 6 tygodni (do negocjacji)

Oferta dla: kobiety

Osoba potrzebująca opieki: kobieta

 • Obowiązki: sprzątanie, gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie
 • Wstawanie w nocy: sporadycznie 1-2
 • Inne osoby w gospodarstwie: mieszka sama
 • Warunki mieszkaniowe: Dom
 • Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny, jest internet i tv, a także osobna łazienka dla opiekunki. Sklepy są w okolicy do 30 minut pieszo. Niedaleko domu znajduje się park.

Udogodnienia

telewizor w pokoju
dostęp do internetu
własna łazienka
własny pokój
dom jednorodzinny

Wymagania

 • Znajomość języka niemieckiego: Dobra (Gute)
 • Prawo jazdy: Nie wymagane
 • Palenie papierosów: Niedozwolone

Podopieczny

 • Wzrost: 164
 • Waga: 53
 • Dolegliwości: problemy z poruszaniem się, niewydolność serca, osteoporoza, odleżyny (dolna część nogi), dysplazja szyjki kości udowej

Opis zlecenia

Podopieczna jest serdeczną seniorką, poszukującą opiekunki, która pomoże jej w codziennym funkcjonowaniu oraz dotrzyma jej towarzystwa. Podopieczna nie ma problemów z mową oraz słuchem, miewa za to częściowe zaburzenia wzroku. Nosi na co dzień okulary. Jej orientacja jest w pełni zachowana, pani nie ma również żadnych problemów z pamięcią.

Higiena: Seniorka wymaga pełnej pomocy opiekunki podczas higieny i pielęgnacji ciała, kąpiel oraz trudniejsze czynności zostaną przejęte przez Pflegedienst. Pani cierpi także na częściową inkontynencję moczowo- kałową, korzysta na co dzień z pieluch.

Dieta: Podopieczna jada i pije samodzielnie, nie ma problemów z żuciem oraz przełykaniem ani nie stosuje żadnej specjalnej diety. Opiekunka powinna kontrolować czy Pani wystarczająco dużo pije.

Nocki: Seniorka budzi się w nocy 1-2 razy, gdy potrzebuje zmiany pieluchy lub pomocy w zmianie pozycji. Opiekunka powinna jej wówczas pomóc.

Inne: Podopieczna porusza się o rollatorze, musi jednak być asekurowana. Opiekunka powinna również podać jej pomocną dłoń podczas wstawania. Aktualnie uczęszcza na zajęcia fizjoterapii oraz drenaż limfatyczny 1-2 x w tygodniu.
Pani Agnes w przeszłości studiowała medycynę i zajmowała się domem i wychowaniem dzieci. W wolnym czasie chętnie gotuje, czyta, słucha muzyki, gra w gry i karty. Opiekunka powinna zabrać ją od czasu do czasu na spacer do parku na wózku.
1x w tygodniu do domu przychodzi osoba do sprzątania.
3 dzieci seniorki mieszka w pobliżu, wspierają ją w codzienności i często odwiedzają. Opiekunka zawsze może się do nich zwrócić w razie problemów.

Podoba Ci się ta oferta?

Wyślij formularz, oddzwonimy jeszcze dziś.

poniedziałek - czwartek 8:00-17:00
Piatek 8:00 - 16:00

  Zgłoś się

  Imię*

  Telefon kontaktowy*

  Czytaj więcej

  © Copyright - Perfekton 2023

   Zgłoś się

   Imię*

   Telefon kontaktowy*

   Czytaj więcej