Chat with us, powered by LiveChat
PREMIA WAKACYJNA DO 400€ netto

Praca w opiece nad osobami starszymi Infolinia 587 282 949, Telefon alarmowy 24H: 535 571 958
Procedury Higieniczne Perfekton

Co robimy? Poznaj obszary działalności firmy Perfekton

  corobimy-gfx1   corobimy-gfx2   corobimy-gfx3

jakosc-uslug

Wysokiej jakości usługi opiekuńcze

Jesteśmy agencją zatrudnienia od 2009 roku. Współpracujemy z podmiotami niemieckimi, zatrudniając wykwalifikowanych opiekunów i opiekunki osób starszych na terenie Niemiec.

Oferujemy także usługi opiekuńcze dopasowane do specyfiki rynku polskiego. Koncentrujemy się na dostarczeniu seniorom opieki jak najwyższej jakości oraz o najlepsze warunki pracy dla zespołu naszych opiekunów.

 

sklep-dla-seniorow

Sklep medyczny dla seniorów

Prowadzimy sklep internetowy z produktami dedykowanymi seniorom.

W ofercie sklepu mamy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, produkty do użytku codziennego, zaprojektowane z myślą o osobach starszych oraz urządzenia i elementy wyposażenia domu służące do przystosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

 

centrum-opieki

Centrum Opieki Seniora

Prowadzimy serwis contentowy poświęcony opiece nad seniorami. Przybliżamy rodzinie, bliskim, jak i samym zainteresowanym skutki i wyzwania związane z procesem starzenia oraz doradzamy, jak zwiększyć komfort i poziom życia seniorów i ich opiekunów.

Poruszamy aspekty zdrowotne i fizyczne ale także psychologiczne. Wskazujemy rozwiązania i możliwości pomocy, jakie daje polski rynek opieki indywidualnej i instytucjonalnej.

Prowadzimy katalog ośrodków i domów opieki – ułatwiamy znalezienie odpowiedniej formy opieki i miejsca dla bliskich.

 

Dzielimy się naszym
doświadczeniem i wiedzą ekspertów

Poradnik Opiekunki

Piszemy dla naszych Opiekunków, o wyzwaniach, o pracy, o tym, co robić po godzinach, jak radzić sobie z psychologicznymi aspektami tego zawodu. Słuchamy historii naszych Opiekunek i dzielimy się ich cenną wiedzą.

 

 

 

 

Centrum Wiedzy sklepu Perfekton

Przybliżamy praktyczną stronę opieki
w domu. Opisujemy dostępne produkty i podsuwamy gotowe rozwiązania dotyczące ułatwień i usuwania barier w domu, odpowiedniego odżywiania, monitorowania stanu zdrowia czy korzystania z nowoczesnych technologii.

 

Social media

Dzielimy się informacjami, wiedzą i poradami, których udzielamy na naszych specjalistycznych serwisach. Przyglądamy się waszym dyskusjom, uczestniczymy w nich i odpowiadamy na Wasze pytania.

 

 

Pracuj z nami

Zgłoś się, oddzwonimy!

Pracuj z nami

Zgłoś się, oddzwonimy!


 Podstawowa Komunikatywna Zaawansowana Biegła

Pokaż szczegóły zgód