Proces rekrutacji w Perfekton

1

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

Chcesz podjąć pracę jako Opiekun/ka osób starszych w Niemczech? Skontaktuj się z nami w wybrany sposób:
– zadzwoń na 587 282 949
wypełnij formularz
Gdy tylko pracownik Perfekton otrzyma zgłoszenie, zadzwoni do Ciebie. W godzinach pracy biura trwa to zazwyczaj do 10 minut.

2

POROZMAWIAJ Z NAMI PRZEZ TELEFON

Podczas rozmowy przedstawimy firmę Perfekton, poznamy Twoje oczekiwania dotyczące zleceń, a także omówimy zasady zatrudniania na stanowisku Opiekuna osób starszych w Niemczech. Przedstawimy też dokładne warunki wypłacania wynagrodzenia i zasady współpracy. Jeśli będziesz mieć do nas jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy.

3

WYBIERZ ZLECENIE DLA SIEBIE

Pragniemy, żeby każdy Kandydat na opiekuna znalazł idealną ofertę pracy. Wszystkie propozycje przedstawiamy więc w rzetelny sposób i odnosimy je do wymagań, jakie przedstawiłeś w rozmowie z nami. Jeśli jest taka potrzeba, wskażemy Ci kilka najtrafniejszych ofert wraz z podanym pełnym wynagrodzeniem i bonusami, jakie możemy przyznać.

 

4

WYŚLIJ OTRZYMANĄ OD NAS UMOWĘ WSPÓŁPRACY

Kiedy już wybierzesz idealne zlecenie, wyślemy Ci umowę współpracy. W razie potrzeby śmiało możesz się z nami skontaktować – wyjaśnimy Ci wszystkie kwestie dotyczące formalności i procesu zatrudnienia. Po otrzymaniu umowy przeczytaj ją, podpisz i odeślij w kopercie zwrotnej dołączonej do przesyłki.

5

RAZEM Z NAMI WYRUSZ BEZPIECZNIE DO NIEMIEC

Formalności już za nami, następnym krokiem jest podróż do Niemiec. Możemy zorganizować dla Ciebie transport wybranym przewoźnikiem albo zwrócić Ci koszty podróży. Wybór należy do Ciebie.

6

SPOKOJNIE PRACUJ NA ZLECENIU W NIEMCZECH

Praca w opiece w Niemczech jest specyficznym zawodem. Mimo starannego przygotowania nie zawsze da się uniknąć nieprzewidzianych zdarzeń. Nasi pracownicy są więc do Twojej dyspozycji – w razie konieczności po prostu do nas zadzwoń. Zazwyczaj kontaktujemy się z naszymi Opiekunami co dwa tygodnie, aby sprawdzić, czy na zleceniu wszystko jest w porządku. Posiadamy również telefon alarmowy czynny 24 godziny na dobę. Nasze wieloletnie doświadczenie i chęć pomocy pozwolą Ci czuć się bezpiecznie na zleceniu.

7

WRÓĆ DO POLSKI BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO

U nas nie musisz się martwić również o powrót. Zorganizujemy Ci bezpieczny przejazd do domu wybranym przewoźnikiem lub zwrócimy koszty podróży. A jak wygląda kwestia dalszej współpracy z nami? Podczas organizacji powrotu zazwyczaj umawiamy się na poszukiwanie nowego zlecenia albo na powrót na to samo zlecenie. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. W każdym przypadku masz jednak zapewnioną ciągłość pracy u jednego pracodawcy. A jeśli masz takie życzenie, możemy Ci zaproponować powrót do rodziny, którą już znasz i u której dobrze Ci się pracowało.

  Zgłoś się

  Imię*

  Telefon kontaktowy*

  Czytaj więcej

  © Copyright - Perfekton 2024

   Zgłoś się

   Imię*

   Telefon kontaktowy*

   Czytaj więcej