Zgłoś się!

41363 Jüchen: oferta pracy w opiece dla Pani lub Pana - sympatyczne, wdzięczne za pomoc małżeństwo poszukuje opieki od końca listopada

2000 euro netto/m-c
Nr: 2852

Wyjazd: 30/11/2023

Miejscowość:

Długość kontraktu: 6 tygodni (do negocjacji)

Oferta dla: kobiety lub mężczyzny

Osoba potrzebująca opieki: para

 • Obowiązki: Sprzątanie, gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie
 • Wstawanie w nocy: sporadycznie, nie co noc
 • Inne osoby w gospodarstwie: Syn z rodziną mieszka w sąsiedztwie, w osobnym domu
 • Warunki mieszkaniowe: Dom, położony w wiejskiej, bardzo spokojnej okolicy.

Udogodnienia

telewizor w pokoju
dostęp do internetu
dostępny rower
zlecenie bez dźwigania
własna łazienka
własny pokój
pomoc Pflegedienst
dom jednorodzinny

Wymagania

 • Znajomość języka niemieckiego: Dobra (Gute)
 • Prawo jazdy: Nie wymagane
 • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
 • Referencje: Nie

Podopieczni

 • Wzrost: 163
 • Waga: 68
 • Dolegliwości: Problemy z poruszaniem, inkontynencja moczowo- kałowa, Alzheimer, demencja, od 11.10.2023 na wózku z powodu złamania szyjki kości udowej
 • Wzrost: 173
 • Waga: 63
 • Dolegliwości: Problemy z poruszaniem się, inkontynencja moczowo-kałowa, przebyty udar, sparaliżowana prawa strona

Opis zlecenia

Podopieczna jest przyjazną, wdzięczną za okazywaną pomoc i kontaktową seniorką, poszukującą opiekunki, która pomoże jej w codziennym funkcjonowaniu. Pani nie ma problemów z mową ani słuchem, miewa za to częściowe zaburzenia wzroku. Nosi na co dzień okulary. Jej orientacja osobowo- sytuacyjna jest częściowo zachowana, orientacja czasowo- miejscowa jest wskutek choroby dość poważnie zaburzona. Pani miewa także poważne problemy z pamięcią.

Higiena: Seniorka wymaga pełnej pomocy podczas higieny i pielęgnacji ciała, a także kąpieli, która odbywa się 1x w tygodniu. Do pielęgnacji nóg i paznokci przychodzi osoba z zewnątrz. Pani cierpi także na inkontynencję moczowo- kałową, korzysta z pieluch oraz wkładek higienicznych, które należy pomóc jej zmienić.

Dieta: Podopieczna jada i pije samodzielnie, choć opiekunka powinna być wówczas w pobliżu i ją kontrolować. Nie ma żadnych problemów z żuciem i przełykaniem ani nie stosuje żadnej specjalnej diety.

Nocki: Seniorka zazwyczaj przesypia noce, choć raz na jakiś czas może się przebudzić i potrzebować wówczas pomocy, zdarza się to jednak sporadycznie.

Inne: Podopieczna w przeszłości zajmowała się domem. W wolnym czasie najczęściej odpoczywa przed telewizorem, ważne są dla niej także stałe pory posiłków.

Podopieczna porusza się na wózku, jest w stanie również stanąć częściowo samodzielnie, podtrzymywana przez opiekunkę. Wymaga pomocy podczas wstawania i przesiadania się, jednak aktywnie pomaga przy transferze.
Podopieczny Podopieczny jest przystępnym, serdecznym i wdzięcznym za pomoc seniorem, poszukującym opiekunki, która pomoże mu w codziennym funkcjonowaniu. Pan nie ma problemów z mową ani słuchem, miewa za to częściowe problemy ze wzrokiem. Nosi na co dzień okulary. Jego orientacja jest wciąż w pełni zachowana, nie ma także problemów z z pamięcią.

Higiena: Senior wymaga pomocy opiekunki podczas higieny i pielęgnacji ciała, a także kąpieli, która odbywa się 1x w tygodniu. Przy prysznicu jest zainstalowana specjalna rampa. Do pielęgnacji stóp i paznokci przychodzi osoba z zewnątrz. Pan cierpi na inkontynencję moczowo- kałową, korzysta na co dzień z pieluch oraz wkładek higienicznych, które należy pomagać mu zmieniać.

Dieta: Podopieczny jada i pije samodzielnie, nie ma problemów z żuciem i przełykanie, podawane mu jedzenie powinno być jednak drobno pokrojone, a picie wlane do szklanki.

Nocki: Pan zazwyczaj przesypia noce, sporadycznie może jednak obudzić się do toalety, lub wymagać pomocy przy korzystaniu z kaczki na mocz, należy wówczas do niego wstać.

Inne: Podopieczny w przeszłości był pracownikiem służby publicznej. W wolnym czasie chętnie ogląda sport i kryminały w telewizji.

Podopieczny porusza się na co dzień na wózku, jest w stanie stanąć samodzielnie na zdrowej nodze. Wymaga pomocy podczas wstawania i siadania, jednak aktywnie przy tym pomaga.

Codziennie na miejscu jest syn, który mieszka z rodziną obok. Jest on bardzo pomocny, robi zakupy i odwiedza przy okazji rodziców.

Podoba Ci się ta oferta?

Wyślij formularz, oddzwonimy jeszcze dziś.

poniedziałek - czwartek 8:00-17:00
Piatek 8:00 - 16:00

  Zgłoś się!

  Imię*

  Telefon kontaktowy*

  Czytaj więcej

  © Copyright - Perfekton 2024

   Zgłoś się

   Imię*

   Telefon kontaktowy*

   Czytaj więcej