Zgłoś się!

67590 Monsheim: Oferta pracy u spokojnego seniora, który potrzebuje aktywizacji. Dla opiekuna osobna łazienka

1950 euro netto/m-c
Nr: 3216

Wyjazd: 08/07/2024

Miejscowość:

Długość kontraktu: 6 tygodni (do negocjacji)

Oferta dla: kobiety lub mężczyzny

Osoba potrzebująca opieki: mężczyzna

 • Obowiązki: sprzątanie, gotowanie, zakupy, pranie, towarzyszenie u lekarza, zajmowanie się kotem
 • Wstawanie w nocy: sporadycznie 1-2
 • Inne osoby w gospodarstwie: Syn mieszka z ojcem, ma osobne mieszkanie na piętrze, współdzieli jedynie kuchnię. Jest czynny zawodowo, więc przed południem nie ma go w domu.
 • Warunki mieszkaniowe: Dom
 • Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2, położony na wsi. Jest rampa ułatwiająca podopiecznemu wjeżdżanie i wyjeżdżanie z domu na wózku. Senior ma kota, którym opiekun też musi się czasem zająć.

Udogodnienia

dostęp do internetu
własna łazienka
własny pokój
dom jednorodzinny

Wymagania

 • Znajomość języka niemieckiego: Komunikatywna (Mittlere)
 • Prawo jazdy: Nie wymagane
 • Palenie papierosów: Niedozwolone

Podopieczny

 • Wzrost: 175
 • Waga: 78
 • Dolegliwości: problemy z poruszaniem się, inkontynencja moczowa, deficyty kognitywne (poznawcze), niedotlenienie (trzeba mierzyć panu ciśnienie), nadciśnienie

Opis zlecenia

Podopieczny jest spokojnym seniorem, który potrzebuje opiekuna, który pomoże mu lepiej funkcjonować na co dzień. Pan nie ma problemów z mową, wzrokiem ani słuchem. Nosi okulary. Jego orientacja jest w pełni zachowana, pan ma deficyty poznawcze, ale nie są one zauważalne na co dzień.

Higiena: Senior wymaga wsparcia opiekuna podczas kąpieli, higieny oraz pielęgnacji ciała. Kąpiel/ prysznic odbywa się średnio raz w tygodniu. Opiekun powinien pomagać mu również przy codziennej zmiany odzieży. Pan cierpi również na inkontynencję moczową, korzysta na co dzień z pieluch, wkładek higienicznych oraz ma do dyspozycji kaczkę na mocz.

Dieta: Podopieczny jada i pije samodzielnie, nie ma żadnych problemów z żuciem ani przełykaniem ani nie stosuje specjalnej diety.

Nocki: Senior zazwyczaj przesypia noce, czasami jednak trzeba do niego wstać ok. raz na noc i go przebrać albo zmienić podkład na łóżku ze względu na inkontynencję.

Inne: Podopieczny porusza się aktualnie z pomocą rollatora lub na wózka inwalidzkiego. Aktywnie pomaga przy transferze. Należy go asekurować podczas chodzenia, aktualnie może przejść ok. 30m. Opiekun powinien aktywizować pana jak najwięcej do różnych, prostszych czynności oraz wychodzić z nim na spacery na wózku aby jego stan się poprawiał.
2x w tygodniu pan uczęszcza na fizjoterapię.

Podoba Ci się ta oferta?

Wyślij formularz, oddzwonimy jeszcze dziś.

poniedziałek - czwartek 8:00-17:00
Piatek 8:00 - 16:00

  Zgłoś się!

  Imię*

  Telefon kontaktowy*

  Czytaj więcej

  © Copyright - Perfekton 2024

   Zgłoś się

   Imię*

   Telefon kontaktowy*

   Czytaj więcej