Zgłoś się!

Mobilna para w Schechen, bez nocek, poszukuje opiekunki

1950 euro netto/m-c
Nr: 2007

Wyjazd: 29/11/2022

Miejscowość:

Długość kontraktu: 6 tygodni (do negocjacji)

Oferta dla: kobiety

Osoba potrzebująca opieki: para

 • Obowiązki: Zakupy, gotowanie, sprzątanie, mycie, pranie, czasami towarzyszenie podczas wizyt u lekarza,
 • Wstawanie w nocy: Nie
 • Inne osoby w gospodarstwie: Mieszkają sami
 • Warunki mieszkaniowe: Dom na wsi
 • Dodatkowe informacje: Jest to dom jednorodzinny. Opiekunka ma balkon do wyłącznego użytku, oraz możliwość korzystania z dwóch dodatkowych pokoi na życzenie. Ponadto własna łazienka z prysznicem i wanną.

Udogodnienia

telewizor w pokoju
dostęp do internetu
zlecenie bez dźwigania
własna łazienka
bez wstawania w nocy
własny pokój
sklepy w pobliżu
pomoc Pflegedienst
dom jednorodzinny

Wymagania

 • Znajomość języka niemieckiego: Zaawansowana (Fließende)
 • Prawo jazdy: Nie wymagane
 • Palenie papierosów: Dozwolone
 • Referencje: Nie

Podopieczni

 • Wzrost: 155
 • Waga: 72
 • Dolegliwości: Pani: bóle chroniczne, reumatyzm, osteoporoza, stomia, depresja, problemy z chodzeniem
 • Wzrost: 180
 • Waga: 112

Opis zlecenia

Pani:
Pani Amalia jest sympatyczną i wdzięczną za wszystko seniorką. W przeszłości była ekspedientką, później zajmowała się domem i dziećmi. Obecnie pani ma określony rytm dnia i w miarę możliwości stara się spędzać czas aktywnie np. chodząc na spacer, do ogrodu, na zakupy. Lubi czytać gazety, bawić się z psem córki, słuchać muzyki i oglądać telewizję.

Orientacja: Podopieczna nie ma problemów z mową, ze słuchem, ani ze wzrokiem. Nosi okulary. Jej orientacja jest zachowana.

Mobilność: Pani Amalia jest samodzielna, porusza się sama przy pomocy chodzika lub wózka inwalidzkiego, nie wymaga transferu.

Higiena: Seniorka jest w dużej mierze samodzielna podczas higieny osobistej, potrzebuje pomocy przy myciu i pielęgnacji włosów oraz przy myciu. Pani uczęszcza na wizyty do manicurzystki i pedicurzystki. Ze względu na częściową inkontynencję moczową, podopieczna nosi pieluchy, które sama jest w stanie zmieniać.

Dieta: Podopieczna samodzielnie spożywa posiłki i napoje, jednak należy pilnować, aby przyjmowała odpowiednią ilość płynów.

Nocki: Pani Amalia przesypia całą noc, przyjmuje leki nasenne, niepotrzebne jest wstawanie w nocy do seniorki.

Pan:
Pan Werner to przyjazny i wdzięczny mężczyzna. Lubi rozmawiać o przeżyciach i wymieniać się doświadczeniami. Jest synem pani Amalii. Podopieczny uczęszczał na warsztaty dla niepełnosprawnych. Obecnie lubi spędzać czas słuchając muzyki, spacerując, wykonując drobne prace ogrodowe lub oglądając telewizję.

Orientacja: Podopieczny pomimo niepełnosprawności intelektualnej, nie wykazuje większych problemów komunikacyjnych i orientacyjnych. Mężczyźnie częściową trudność sprawia jedynie mowa.

Mobilność: Pan Werner jest wolny i ostrożny, ale samodzielny i mobilny. Ze względu na otyłość podopieczny bywa ociężały i niepewny w ruchach.

Higiena: Podopieczny wymaga częściowej pomocy podczas higieny osobistej. Pedicure wykonywany jest poza domem. Częstotliwość kąpieli jest zależna od pogody (częściej, gdy jest gorąco). Mycie częściowe musi być około 2-3 razy w tygodniu, mycie całego ciała zwykle tylko 1x w tygodniu. Mężczyzna nie cierpi na inkontynencję, ale w rzadkich przypadkach, gdy jest dużo emocji lub nieznane otoczenie i nie można szybko dotrzeć do toalety, niewielkie ilości moczu lub stolca mogą dostać się do spodni.

Dieta: Mężczyzna nie ma problemu ze spożywaniem posiłków i napojów.

Nocki: Pan Werner przesypia całą noc, nie potrzeby do niego wstawać.

Inne: Można liczyć na dużą pomoc ze strony córki, która najczęściej przychodzi wieczorami. Zakupy robi się głównie z córką. Do domu przychodzi również pomoc domowa, która zajmuje się myciem okien, tarasu, piwnicy itp.

Podoba Ci się ta oferta?

Wyślij formularz, oddzwonimy jeszcze dziś.

poniedziałek - czwartek 8:00-17:00
Piatek 8:00 - 16:00

  Zgłoś się

  Imię*

  Telefon kontaktowy*

  Czytaj więcej

  © Copyright - Perfekton 2022

   Zgłoś się

   Imię*

   Telefon kontaktowy*

   Czytaj więcej