Zgłoś się!

Oferta pracy w opiece - Hagen, Niemcy: zlecenie do podopiecznej mieszkającej wspólnie z mężem w domu na obrzeżach dużego miasta

1800 euro netto/m-c
Nr: 2743

Wyjazd: 01/10/2023

Miejscowość:

Długość kontraktu: 6 tygodni (do negocjacji)

Oferta dla: kobiety

Osoba potrzebująca opieki: kobieta

 • Obowiązki: Sprzątanie, gotowanie, pranie, mycie
 • Wstawanie w nocy: Sporadycznie 1x
 • Inne osoby w gospodarstwie: Mąż, nie wymaga opieki
 • Warunki mieszkaniowe: Dom
 • Dodatkowe informacje: Dom jednorodzinny, położony na obrzeżach miasta Hagen. Dla opiekunki osobna łazienka. W domu jest zapewniony internet i tv, a do sklepów jest około 15 minut pieszo. Na miejscu jest dostępny samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Udogodnienia

telewizor w pokoju
dostęp do internetu
dostępny samochód
własna łazienka
własny pokój
sklepy w pobliżu
dom jednorodzinny
przychodzi pomoc domowa

Wymagania

 • Znajomość języka niemieckiego: Komunikatywna (Mittlere)
 • Prawo jazdy: Wymagane
 • Palenie papierosów: Niedozwolone

Podopieczny

 • Wzrost: 165
 • Waga: 45
 • Dolegliwości: demencja, Parkinson (zaawansowany), po upadku utrata mobilności (porusza się na wózku), częściowa inkontynencja moczowa

Opis zlecenia

Pani Veronika jest przyjazną, spokojną i wdzięczną seniorką, poszukującą opiekunki, która pomoże jej w codziennym funkcjonowaniu oraz odciąży męża w opiece. Podopieczna nie ma problemów z słuchem, ma jednak częściowe zaburzenia mowy oraz wzroku. Nosi na co dzień okulary. Jej orientacja osobowa, sytuacyjna oraz pamięć są wciąż częściowo zachowane, pani ma natomiast poważne zaburzenia orientacji czasowo- przestrzennej.

Higiena: Seniorka wymaga pełnej pomocy opiekunki podczas higieny i pielęgnacji ciała, a także kąpieli, która powinna odbywać się regularnie. Pani cierpi także na częściową inkontynencją moczową, nosi pieluchy, chociaż zazwyczaj bez problemu korzysta z krzesła toaletowego.

Dieta: Podopieczna jada i pije samodzielnie, nie ma problemów z żuciem i przełykaniem ani nie stosuje żadnej specjalnej diety. Opiekunka powinna przygotowywać jej posiłki i dzielić na porcję, a także kontrolować czy wystarczająco dużo pije.

Nocki: Seniorka raz w nocy wstaje do toalety, wymaga wówczas pomocy opiekunki, należy więc do niej wstać.

Inne: Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga transferu ze strony opiekunki. Aktualnie uczęszcza na zajęcia fizjoterapeutyczne oraz ergoterapii. Pani Veronika w przeszłości była przedszkolanką, zajmowała się także domem. Interesuje się literaturą, muzyką, ogrodem i drobnymi pracami ręcznymi. Pani chodzi 2x w tygodniu do domu opieki dziennej, a w weekendy w opiece nad nią pomaga także córka.

Obecnie Pflegedienst przychodzi codziennie, rano i wieczorem. Zajmuje się toaletą seniorki i przygotowaniem do snu. Nie wiadomo jednak, czy Pflegedienst będzie przychodzić po przyjeździe opiekunki.
1x w tygodniu do domu przychodzi pomoc domowa do sprzątania i prasowania.

Podoba Ci się ta oferta?

Wyślij formularz, oddzwonimy jeszcze dziś.

poniedziałek - czwartek 8:00-17:00
Piatek 8:00 - 16:00

  Zgłoś się!

  Imię*

  Telefon kontaktowy*

  Czytaj więcej

  © Copyright - Perfekton 2024

   Zgłoś się

   Imię*

   Telefon kontaktowy*

   Czytaj więcej