Zgłoś się!

Zlecenie do Pary w Leopoldshöhe, Niemcy

1650 euro netto/m-c
Nr: 1245

Wyjazd: 21/10/2021

Miejscowość:

Długość kontraktu: 6-8 tygodni

Oferta dla: kobiety

Osoba potrzebująca opieki: para

 • Wstawanie w nocy: Brak
 • Inne osoby w gospodarstwie: Nie
 • Warunki mieszkaniowe: Dom, własna łazienka, internet, tv.
 • Dodatkowe informacje: Dom wielorodzinny, wieś, na ten moment jest własna toaleta na piętrze, gdzie jest pokój, w piwnicy jest łazienka z prysznicem, która po remoncie może być dla opiekunki.
 • Klasa niepełnosprawności 3pg.

Udogodnienia

Wymagania

 • Znajomość języka niemieckiego: Komunikatywna (Mittlere)
 • Prawo jazdy: Nie wymagane
 • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
 • Referencje: Tak

Podopieczni

Opis zlecenia

Pani

Ze względu na początki demencji pani jest zapominalska, często zadaje te same pytania lub opowiada te same historie z przeszłości. Ma zaburzoną orientację czasową, miejscową i osobową. Jest osobą komunikatywną, nie ma problemów z mową, jedynie częściowe zaburzenia słuchu i wzroku. Pani nosi okulary. Pani potrzebuje pełnej pomocy przy higienie, ubieraniu się i rozbieraniu. Prysznic wykonuje się 3 razy w tygodniu, do higieny stóp przychodzi kosmetyczka. Ze względu na inkontynencję pani stosuje pieluchy i wkładki.

Podopieczna nie ma specjalnej diety, pije i je dość mało, często długo trzyma wodę w buzi zanim ją połknie. Należy pilnować, by się nie odwodniła. Noce przesypia.

Pani lubi oglądać telewizję, rozmawiać, opowiadać (często to samo) oraz narzekać na swoje zdrowie i wiek. Jest bardzo miła.


Pan

Pan jest osobą komunikatywną, ale ze względu na problemy ze słuchem trzeba mówić do Niego głośno i wyraźnie, telewizję też ogląda dość głośno. Jeśli pije za mało wody, może mieć problemy z orientacją czasową i osobową. Opiekunka powinna pomóc panu np. wybrać ubrania do założenia. Pan potrzebuje pełnej pomocy przy higienie, ubieraniu się i rozbieraniu. Prysznic wykonuje się 3 razy w tygodniu, do higieny stóp przychodzi kosmetyczka. Ze względu na inkontynencję pan stosuje pieluchy i wkładki.

Pan nie ma specjalnej diety. Je niewiele, ma trochę problemy z żuciem. Pan pije za mało wody, więc trzeba na to zwrócić uwagę. Lubi domowe jedzenie, dania jednogarnkowe. Noce przesypiają.

Pan lubi oglądać telewizję oraz czytać gazety. Jest osobą spokojną, miłą. Jak jest niezadowolony, to zdarza Mu się przeklinać

Pomoce w domu: podnośnik przy wannie

Podoba Ci się ta oferta?

Wyślij formularz, oddzwonimy jeszcze dziś.

poniedziałek - czwartek 8:00-17:00
Piatek 8:00 - 16:00

  Zgłoś się!

  Imię*

  Telefon kontaktowy*

  Czytaj więcej

  © Copyright - Perfekton 2024

   Zgłoś się

   Imię*

   Telefon kontaktowy*

   Czytaj więcej