System poleceń dzięki któremu możesz zarobić nawet kilkaset euro miesięcznie przy minimalnym wysiłku ze swojej strony. Brzmi dobrze, prawda? Więcej informacji o programie poleceń Perfekton znajdziecie w artykule poniżej.

 

Jak zarobić dodatkową gotówkę bez wychodzenia z domu

 

W jaki sposób możesz zarobić nadprogramowe pieniądze do swojej pensji? Albo po prostu zadbać o nadwyżkę gotówki w swoim budżecie, nawet w czasie, gdy nie podejmujesz zatrudnienia? Odpowiedzią jest system premiowy firmy Perfekton. Polega on na tym, że za polecenie każdej osoby, która przepracuje z nami minimum miesiąc czasu, polecający otrzyma gratyfikację w wysokości 100 euro. Warunkiem jest oczywiście to, aby osoba polecona nie złamała regulaminu współpracy. Czyli aby kooperacja odbyła się pomyślnie, a nowa opiekunka szanowała ogólnie panujące zasady: nie opuściła zlecenia bez powodu, nie spożywała alkoholu podczas pobytu na szteli, nie przywłaszczyła czyjejś własności i tak dalej. Ponadto jeśli mamy do czynienia z kandydatką przechodzącą do Perfekton z innej firmy – otrzymuje ona za sam ten fakt 50 euro. Ogromnym bonusem programu jest także to, że polecający nie musi być zatrudniony przez Perfekton. System poleceń możemy potraktować po prostu jako dodatkowy zarobek. Co więcej nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za osobę poleconą, a do kontaktu i spełnienia warunków programu wystarczy jej imię oraz numer telefonu. Bonus pieniężny, po spełnieniu przez osobę poleconą wszystkich warunków, prześlemy Ci wraz z kolejną wypłatą. Natomiast jeśli nie współpracujesz z Perfekton nastąpi to do 15-tego dnia miesiąca, po przepracowaniu przez kandydatkę 30 dni.

Wymagania wobec osoby polecanej

 

Osoba, która chciałaby rozpocząć pracę na stanowisku opiekunki osoby starszej w Niemczech, nie musi posiadać stosownego doświadczenia. Wystarczą chęci oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Kandydatki, które nadają się do polecenia, możesz znaleźć w swoim otoczeniu, zwłaszcza podczas wspólnych wyjazdów do pracy. Pracując jako opiekunka osoby starszej znasz przecież wiele innych opiekunek, które możesz zarekomendować w firmie, nie biorąc przy tym odpowiedzialności za końcowy efekt współpracy. Nie podejmujesz więc żadnego ryzyka. Kiedy już znajdziesz odpowiednią osobę – nie musi ona za nic płacić. Transport na zlecenie i wszystkie inne koszty związane z wyjazdem pokrywa Perfekton. Osoba którą polecono do pracy przechodzi standardowy proces rekrutacyjny, a następnie wybiera z ponad 100 aktualnych zleceń znajdujących się w naszej bazie. Perfekton jest na rynku już od ponad 12 lat i ma wypracowaną markę, dzięki czemu ofert nie zabraknie nawet dla tych najbardziej wymagających. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość zleceń, co jest dodatkowym plusem dla opiekunek.

 

Gdzie możesz znaleźć więcej informacji na temat programu?

 

Jeśli pracujesz w Perfekton – masz kontakt do swojego koordynatora. Możesz do niego zadzwonić bądź napisać na Whatsapp. Jeśli nie jesteś pracownikiem firmy – możesz zadzwonić na infolinię Perfekton i dowiedzieć się więcej pod numerem: +48 570 317 903.

Historia z życia wzięta

 

Pani Kazimiera często poleca inne opiekunki do firmy Perfekton. Kilka z nich poznała podczas spaceru, w busie lub w pociągu w trakcie powrotu ze zlecenia. Niektóre znała już wcześniej ze swojej miejscowości: jedna była jej przyjaciółką z lat szkolnych, kolejna szwagierką, a jeszcze inna sprzedawała w pobliskim sklepie. Wszystkie łączyła chęć zarobienia pieniędzy, gotowość do wyjazdu oraz znajomość podstaw języka niemieckiego. Praca w opiece okazała się idealnym rozwiązaniem. Pani Kazimiera przekazuje kontakty do firmy i na tym zarabia ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, kto jest zainteresowany wyjazdem z Perfekton. Aktualnie pani Kazimiera dorabia sobie nawet 1000 euro rocznie, praktycznie bez żadnego wysiłku, tylko i wyłącznie dzięki polecaniu kolejnych osób do pracy. Nie jest odpowiedzialna za dalszą współpracę danej kandydatki z firmą. Zarobione pieniądze stanowią miły dodatek do emerytury na której pani Kazimiera się znajduje, a jednak wciąż ma okazję zarobić dodatkowe pieniądze. Taki bonus finansowy otwiera nowe możliwości materialne. Pani Kazimiera może aktywnie wspierać swoją córkę oraz wnuki w codziennym funkcjonowaniu, między innymi poprzez opłacanie przedszkola i kupowanie zabawek dziecięcych, co daje jej dużo radości i satysfakcji.

 

Konkurs roczny “Wygrywanie przez polecanie”

 

Każde polecenie bierze udział w corocznej loterii w której główną nagrodą jest tygodniowy wyjazd dla dwojga nad polskie morze lub w góry. Obejmuje on pobyt w wybranym przez organizatora miejscu lub bon o wartości 2000 złotych brutto. Dla kolejnego szczęśliwca nagrodą jest weekendowy relaks, czyli weekend nad morzem bądź w górach, również dla dwojga. Natomiast trzecie miejsce wygrywa bon o wartości 500 złotych brutto. Każde jedno polecenie osoby która wyjedzie z nami na sztelę to jeden los i szansa na wygraną. Więcej o konkursie przeczytacie tutaj.

https://perfekton.pl/konkurs-roczny-wygrywanie-przez-polecanie/

 

Podsumowanie

 

Im więcej poleceń, tym więcej gotówki i szans na wygranie wakacji. Polecaj inne opiekunki lub osoby, które nadawałyby się do pracy opiekunki osoby starszej i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze już dziś.

 

Więcej o pracy opiekunki osoby starszej oraz o odwodnieniu, które zagraża seniorom szczególnie podczas wakacji przeczytacie tutaj. https://perfekton.pl/2022/07/27/odwodnienie-organizmu-u-osoby-starszej/