kalendarz rok 2017

Kończący się rok 2017 będziemy w firmie Perfekton jako kolejny udany rok. Wszystko dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu naszego zespołu w Sopocie, Poznaniu, Warszawie oraz opiekunów, którzy w tym roku nam zaufali. Liczymy na to, że kolejny rok będzie równie dobry, a może nawet jeszcze lepszy dla nas jako firmy działającej na rynku opieki oraz jako dobrego, rzetelnego pracodawcy.

Kończący się rok jest dla nas sukcesem głównie dzięki naszemu zespołowi ludzi o wysokich i różnorodnych kompetencjach. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników to nasze najcenniejsze zasoby. 

W 2017 roku udało nam się powiększyć nasz dział sprzedaży w Poznaniu. Poszerzyliśmy też zakres działań wizerunkowych, czego owocem są nowe serwisy internetowe, stale aktualizowany i wzbogacany w przydatne treści Poradnik dla opiekunów, a także nowa oprawa graficzna naszej marki i odświeżone logotypy.

W 2017 roku inwestowaliśmy w szkolenia dla naszych pracowników. Postawiliśmy też na angażowanie naszych doświadczonych opiekunów w tworzenie treści i porady dla koleżanek i kolegów z branży opieki.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy w tym mijającym roku pracowali na sukces naszej firmy – jest to nasze wspólne osiągnięcie, które bez Was nie byłoby możliwe.  

Dziękujemy naszym Opiekunom za zaufanie, za ciężką pracę i chęć niesienia pomocy.

Dziękujemy naszym pracownikom biurowym za zaangażowanie, chęć rozwoju, pracę często w stresie i pod ogromną presją.

Dziękujemy też wszystkim naszym partnerom z Polski i z Niemiec za owocną i dającą wiele satysfakcji współpracę.

Mamy nadzieję, że rok 2018 przyniesie nam wszystkim dużo dobrego. Nowe cele i wyzwania czekają, ale jesteśmy pewni, że z tak wspaniałym zespołem uda nam się im sprostać.

Szczęśliwego Nowego Roku!