opieka nad osobą starszą

Światło dzienne ujrzał nasz odświeżony serwis Centrum Opieki Seniora! Cieszymy się ogromnie, ponieważ jest on nie tylko dopełnieniem naszych działań związanych z opieką nad osobami starszymi, ale także – mamy nadzieję – miejscem odpowiadającym na potrzeby starzejącego się społeczeństwa.

Centrum Opieki Seniora to wyjątkowy serwis contentowy. Dlaczego wyjątkowy? Ponieważ połączyliśmy w nim wartościową treść z bardzo praktyczną wyszukiwarką. Sprawdźcie, co dokładnie możecie znaleźć na centrumopiekiseniora.pl.

opieka nad osobą starszą

Artykuły dotyczące opieki

Centrum Opieki Seniora to serwis z wartościowymi artykułami dotyczącymi szeroko pojętej opieki nad osobami starszymi. Pragniemy przybliżyć rodzinie lub osobom zajmującym się seniorem wyzwania z tym związane, odpowiedzieć na nurtujące pytania i doradzić, jak rozwiązać nowe dla nich problemy. Wszystko po to, by zwiększyć komfort życia seniora i jego opiekunów.

Katalog ośrodków i domów opieki

Zdając sobie sprawę, że nie każda rodzina jest w stanie samodzielnie zająć się opieką oraz że w wielu przypadkach senior potrzebuje profesjonalnego wsparcia, nawet 24 godziny na dobę, przygotowaliśmy na Centrum Opieki Seniora odpowiednie rozwiązanie. Stworzyliśmy formularz, poprzez który można zgłosić potrzebę znalezienia pomocy przy opiece w domu, określając jej zakres. Odświeżyliśmy także wyszukiwarkę ośrodków i domów opieki dla szukających wsparcia na większą skalę.

Zachęcamy do odwiedzin Centrum Opieki seniora oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, abyśmy mogli w pełni odpowiedzieć na potrzeby osób, firm czy instytucji zainteresowanych tematem opieki nad seniorami.