Chat with us, powered by LiveChat
Infolinie alarmowe: Perfekton Gdynia: 577 493 943, Perfekton Poznań: 535 571 958

Praca w opiece nad osobami starszymi Infolinia 58 728 29 49 

Centrum Opieki Seniora

30.10.2017 Perfekton

Światło dzienne ujrzał nasz odświeżony serwis Centrum Opieki Seniora! Cieszymy się ogromnie, ponieważ jest on nie tylko dopełnieniem naszych działań związanych z opieką nad osobami starszymi, ale także – mamy nadzieję – miejscem odpowiadającym na potrzeby starzejącego się społeczeństwa.

Centrum Opieki Seniora to wyjątkowy serwis contentowy. Dlaczego wyjątkowy? Ponieważ połączyliśmy w nim wartościową treść z bardzo praktyczną wyszukiwarką. Sprawdźcie, co dokładnie możecie znaleźć na centrumopiekiseniora.pl.

opieka nad osobą starszą

Artykuły dotyczące opieki

Centrum Opieki Seniora to serwis z wartościowymi artykułami dotyczącymi szeroko pojętej opieki nad osobami starszymi. Pragniemy przybliżyć rodzinie lub osobom zajmującym się seniorem wyzwania z tym związane, odpowiedzieć na nurtujące pytania i doradzić, jak rozwiązać nowe dla nich problemy. Wszystko po to, by zwiększyć komfort życia seniora i jego opiekunów.

Katalog ośrodków i domów opieki

Zdając sobie sprawę, że nie każda rodzina jest w stanie samodzielnie zająć się opieką oraz że w wielu przypadkach senior potrzebuje profesjonalnego wsparcia, nawet 24 godziny na dobę, przygotowaliśmy na Centrum Opieki Seniora odpowiednie rozwiązanie. Stworzyliśmy formularz, poprzez który można zgłosić potrzebę znalezienia pomocy przy opiece w domu, określając jej zakres. Odświeżyliśmy także wyszukiwarkę ośrodków i domów opieki dla szukających wsparcia na większą skalę.

Zachęcamy do odwiedzin Centrum Opieki seniora oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, abyśmy mogli w pełni odpowiedzieć na potrzeby osób, firm czy instytucji zainteresowanych tematem opieki nad seniorami.

Tagi:
Podziel się

Pracuj z nami

Zgłoś się, oddzwonimy!

Pracuj z nami

Zgłoś się, oddzwonimy!


 Podstawowa Komunikatywna Zaawansowana Biegła

Pokaż szczegóły zgód